Kaip išsirinkti vyrišką laikrodį?

Iš pirmo žvilgsnio, laikrodis tik metalo gabaliukas su odine, gumine ar nerūdijančio plieno apyranke ir dviem rodyklėmis. Tačiau ar tikrai? Vieniems tai tik papuošalas, tačiau kitiems tai neatsiejama jų įvaizdžio dalis. Tuomet kokį laikrodį rinktis, norint solidžiai atrodyti ar tiesiog įsigyti daiktą, puošiantį jūsų riešą?

Visų pirma reiktų išskirti laikrodžius pagal stilių – tai būtų klasikiniai, sportiniai, elektroniniai, na ir išmanieji laikrodžiai. Tačiau negalime konkrečiai išskirti tik šių stilių, kadangi gamintojai siūlo ir šių stilių mišinius.

Kitas aspektas – žmogus, kuris šį laikrodį dėvės. Verta atkreipti dėmesį į aprangos stilių, tai yra mėgstamą drabužių ir kartais netgi plaukų spalvą. Taip pat verta apsispręsti ar laikrodis bus tiesiog papuošalas ar jį naudosite ir pagal kitą paskirtį, pavyzdžiui skaičiuosite nueitus žingsnius ar sudegintas kalorijas. Apsisprendus, jog laikrodį naudosite ir pavyzdžiui būnant gamtoje, būtina pasidomėti ir jo atsparumu vandeniui, juk būtų gaila, jog panėrus į baseiną nuo bokštelio, laikrodis, kurio atsparumas tėra 30m (3ATM) būtų sugadintas.